PDF Drukuj

eojd_logo


Ogłoszenie

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim przekazuje ofertę pracy Stowarzyszenia Bezpieczny Dom na 15 stanowisk pracy dla prawników. Zakres obowiązków to świadczenie indywidualnych porad prawnych dla osób doznających przemocy w rodzinie.

Praca w województwie świętokrzyskim i mazowieckim. Oczekiwane trzyletnie doświadczenie zawodowe. Data rozpoczęcia pracy grudzień 2015. Kontakt do pracodawcy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ogłoszenie

 

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Departament Rynku Pracy informuje, że w dniu 20.11.2015 r. odbędą się Cyfrowe Targi Pracy w Madrycie organizowane on-line na platformie Komisji Europejskiej – http://www.eojd.eu

W ramach tego wydarzenie promowana będzie mobilność zawodowa wśród osób poszukujących pracy w krajach, w których obserwowane jest zwiększone zapotrzebowanie na specjalistów IT.

Europejskie Dni Pracy w formie on-line umożliwiają swobodne nawiązywanie kontaktów

z zagranicznymi pracodawcami, którzy są zainteresowani zatrudnieniem specjalistów z ww. sektora.

W powyższym wydarzeniu będą uczestniczyć pracodawcy z przemysłu, biznesu, instytucji badawczych, studenci, a także osoby poszukujące możliwości szkoleń z zakresu IT.

Więcej szczegółów na stronie internetowej;

http://www.europeanjobdays.eu/pl/about

 

 

gielda1509

 

 

 

 

Dyrektor Buskiego Samorządowego Centrum Kultury ogłasza nabór na stanowisko specjalista ds. obsługi urządzeń audiowizualnych i akustycznych w Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku Zdroju.

 

Więcej informacji

DYREKTOR ZAKŁADU USŁUG KOMUNALNYCH W BUSKU-ZDROJU ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko: Kierownik Oddziału Utrzymania Terenów.

 

Więcej informacji

 

 

Firma  ARUM S.A. poszukuje przedstawicieli handlowych.

Więcej informacji

www.arum24.pl

 

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze - referent do spraw infrastruktury komunalnej w Urzędzie Gminy w Czarnocinie

 

Więcej informacji

Poniedziałek, 19 Październik 2015 08:51